Meniny na web

Vitajte na stránkach vrbovského šachu

Najbližšie domáce zápasy

Zšk Vrbové "C" - Šk Cífer "C" (20.1.2018) 5.liga TT-HC-PN

Zšk Vrbové "A" - Šk Cífer (21.1.2018) 3.liga A2

Zšk Vrbové "B" - Šk Holíč (28.1.2018) 4.liga A21

 

Vianočný turnaj Karola Slováka 2017

Konečné výsledky nájdete na tejto stránke. 

Viac podrobností na: https://chess-results.com/tnr323914.aspx?lan=4

Vianočný turnaj Karola Slováka 2017

         
                   
Konečné poradie              
                   
por.   Meno Rtg Klub body Vict BH. BH. SB
1   Danada Tomas 2233 Sk Nafta Gbely 7 53½ 41½ 42,75
2 IM Lanc Alois 2307 Lokomotiva Trnava 7 53 42 43,75
3 FM Farkas Gabor 2386 Sk Ou Russel Gabcikovo 7 7 55 42½ 40,00
4 FM Jablonicky Martin 2302 Sk Osuske 7 7 50 39½ 38,00
5 IM Petran Peter 2307 Sk Slovan Bratislava 7 6 47½ 36 36,50
6 IM Franzen Jozef 2261 Sk Slovan Bratislava 6 57 44½ 38,75
7   Jablonicky Frantisek 2085 Tss Trnava Msk Sered 6 43 32½ 29,75
8   Mihalik Marek 2004 Sk Kupele Piestany 5 51 39½ 35,25
9   Abel Peter 2212 Sk Kupele Piestany 6 6 48½ 37½ 29,50
10   Blazek Milos 1989 Sk Trencin 6 6 45½ 37 26,00
11   Borik Juraj 2145 Sks Dubnica N/V 6 5 51 39½ 30,75
12   Pobjecky Ivan 2060 Sk Kupele Piestany 6 5 49½ 39 29,75
13   Slamena Michal 2016 Sk Hlohovec 6 5 46 36½ 29,00
14   Kavon Rastislav 2213 Sk Komplet Modranka 6 5 46 35½ 27,75
15   Janco Darius 2031 Topolciansky Sachovy Klub 6 5 45 35½ 26,50
16   Matulik Daniel 2116 Sk Kupele Piestany 6 3 41½ 33 27,25
17   Malar Pavol 2068 Sk Hlohovec 5 53½ 42 28,75
18   Stetina Erik 2011 Lokomotiva Trnava 5 49 38½ 28,00
19   Mikudik Ivan 1883 Sk Krasnany 5 49 38 26,50
20   Bojda Lubomir 2074 Topolciansky Sachovy Klub 5 47 36½ 25,50
21   Marko Anton 2057 Topolciansky Sachovy Klub 5 45½ 35 24,25
22   Brunovsky Peter 1847 Sk Nafta Gbely 5 39½ 31½ 20,75
23   Curidlo Jan 1865 Sk Kupele Piestany 4 46½ 36½ 26,25
24   Szaraz Vojtech 1814 Sk Velky Kyr 4 43½ 35 22,25
25   Matis Tibor ml. 1889 Sk Dunajska Streda 4 42 33 21,75
26   Lukacovic Miroslav 1897 Tss Trnava Msk Sered 5 5 47 37 24,00
27   Slaba Andrea 1948 Sk Kupele Piestany 5 5 43½ 33½ 19,50
28   Solovic Rastislav 1838 So Spartak Myjava 5 5 41 32 18,50
29   Puchovsky Ladislav 1936 Sk Lokomotiva Caissa Bratislav 5 5 40 30 18,50
30   Jadud Oto 1987 Zruseny Clen, Zruseny 5 5 39 29½ 17,50
31   Sedlacek Ondrej 1851 Sk Trencin 5 5 38½ 31 18,00
32   Gajarsky Roman 1797 Sk Hlohovec 5 5 36 27½ 16,50
33   Blatnicky Miroslav 2096 Zsk Vrbove - Sach 5 4 48½ 38 24,25
34   Hirmajer Jan 1925 Sachovy Klub Holic 5 4 44½ 34½ 19,75
35   Sarkozi Szabolcs 1744 Msk Corvin Velky Meder 5 4 42 32½ 21,00
36   Slaby Jozef 1734 Sk Kupele Piestany 5 4 41½ 32½ 20,75
37   Zahorcek Jakub 1497 Sk Povazske Podhradie 5 4 40 32½ 19,25
38   Velcko Miroslav 2122 Zruseny Clen, Zruseny 5 4 40 30½ 19,75
39   Barca Michal 1760 Sk Hlohovec 5 4 38 30½ 18,75
40   Sturc Gustav 1988 Sk Slovan Bratislava 4 44 34½ 19,50
41   Kincel Jan 1955 Zsk Vrbove - Sach 4 43½ 33½ 18,25
42   Jancicka Viliam 1630 Sk Hlohovec 4 40 33 14,25
43   Janas Peter 1751 Sk Hlohovec 4 39 30 17,25
44   Bjel Jan 1821 Zsk Vrbove - Sach 4 37 30½ 13,75
45   Sipkovsky Ladislav 1807 Tss Trnava Msk Sered 4 35½ 26 14,75
46   Mihalik Anton 1953 Sk Kupele Piestany 3 46 37 20,00
47   Sajtlava Igor 1772 Sks Dubnica N/V 2 39½ 28½ 17,25
48   Ostradicky Dusan 1611 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 4 4 44 36 17,00
49   Munk Lubomir 1769 Sk Slovan Bratislava 4 4 41 31 15,00
50   Musaev Urmat 1816 Sk Kupele Piestany 4 4 38 29½ 12,50
51   Skodacek Peter 1295 Sk Kupele Piestany 4 4 34½ 27½ 12,00
52   Dest Stanislav 1485 Sk Senica 4 4 34½ 27 14,00
53   Podjavorinsky Michal 1878 Zsk Vrbove - Sach 4 3 47½ 38 17,50
54   Cibikova Sofia Anna 1912 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 4 3 43½ 33 16,25
55   Miciak Emanuel 1885 Zsk Vrbove - Sach 4 3 41 33 15,50
56   Madzo Anton 1492 Zsk Vrbove - Sach 4 3 40½ 31½ 16,25
57   Brida Lukas 1879 Zruseny Clen, Zruseny 4 3 39½ 30½ 13,75
58   Lanyi Frantisek 1683 Zsk Vrbove - Sach 4 3 37½ 29½ 13,75
59   Cvirik Vladimir 1804 Sk Surany 4 3 34½ 26 10,50
60   Solovic Ivan 1000 Zruseny Clen, Zruseny 4 3 32½ 25½ 12,00
61   Hablak Jan 1000 Sk Trencin 4 2 40 31 17,50
62   Cebo Vladimir 1668 Sk Lokomotiva Caissa Bratislav 3 35½ 28½ 10,25
63   Tupy Emil 1675 Sk Hlohovec 3 33 25 8,75
64   Jancovicova Petra 1740 Zsk Vrbove - Sach 3 32 26½ 8,75
65   Tomasovic Martin 1653 Zsk Vrbove - Sach 3 30½ 23½ 7,25
66   Geze Daniel 1000   3 27½ 22½ 6,25
67   Sedlak Rastislav 1663 Sk Kupele Piestany 2 40½ 31½ 13,75
68   Csefalvay Stefan 1809 Msk Corvin Velky Meder 2 40 29 13,25
69   Dubnicka Ferdinand 1487 Sks Dubnica N/V 2 35 27½ 11,75
70   Beno Milan 1717 Sk Lokomotiva Caissa Bratislav 2 34½ 26½ 10,25
71   Matis Tibor st. 1469 Sk Dunajska Streda 2 33½ 27 10,25
72   Krajcirik Michal 1000 Sk Kupele Piestany 2 29 22½ 8,75
73   Babis Jozef 1500 Zsk Vrbove - Sach 0 36½ 28 14,00
74   Cerny Patrik 1490 Sk Hlohovec 3 3 37 30½ 10,00
75   Sopko Rudolf 1772 Sk Trencin 3 3 37 28½ 9,00
76   Bojnansky Juraj 1610 Sk Hlohovec 3 2 37½ 29 9,50
77   Stolar Michal 1567 Sk Kupele Piestany 3 2 32 25 9,50
78   Comaj Peter 1000 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 3 2 27½ 22 7,50
79   Krchnak Rudolf 1668 Zsk Vrbove - Sach 2 38½ 32 6,75
80   Knapek Adrian 1437 So Spartak Myjava 2 34 26½ 7,00
81   Karel Branislav 1405 Tss Trnava Msk Sered 1 27½ 22 3,50
82   Krajcirik Matej 1000 Sk Kupele Piestany 1 27 21 3,50
83   Trandzik Michal 1000   2 1 35½ 28 3,00
84   Jancovicova Tamara 1000 Zsk Vrbove - Sach 2 1 27½ 22 2,00
85   Misovic Rastislav 1000   1 0 27 21 0,50
                   
Program Swiss-Manager vyvinutý a copyright © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,          
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka https://swiss-manager.at, Užívateľ:Slovak Chess Federation, 12.11.2017      
Môžeš nájsť všetky podrobnosti o turnaji na https://chess-results.com          

 

Ceny v kategóriách

                     
                     
veková skupina S60              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
2 2 IM Lanc Alois   2307 S60    
5 3 IM Petran Peter   2307 S60 7 7    
6 5 IM Franzen Jozef   2261 S60    
7 13   Jablonicky Frantisek   2085 S60    
12 16   Pobjecky Ivan   2060 S60 6 6    
23 37   Curidlo Jan   1865 S60    
24 43   Szaraz Vojtech   1814 S60    
38 10   Velcko Miroslav   2122 S60 5 5    
                     
veková skupina U18              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
25 32   Matis Tibor ml.   1889 U18    
27 27   Slaba Andrea F 1948 U18 5 5    
35 53   Sarkozi Szabolcs   1744 U18 5 5    
37 68   Zahorcek Jakub   1497 U18 5 5    
54 30   Cibikova Sofia Anna F 1912 U18 4 4    
61 79   Hablak Jan   1000 U18 4 4    
64 54   Jancovicova Petra F 1740 U18    
72 82   Krajcirik Michal   1000 U18    
                     
najlepšie ženy              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
27 27   Slaba Andrea F 1948 U18 5 5    
54 30   Cibikova Sofia Anna F 1912 U18 4 4    
64 54   Jancovicova Petra F 1740 U18    
84 80   Jancovicova Tamara F 1000 U18 2 2    
                     
rating od 1000 do 1500              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
37 68   Zahorcek Jakub   1497 U18 5 5    
51 76   Skodacek Peter   1295   4 4    
52 72   Dest Stanislav   1485 S60 4 4    
56 69   Madzo Anton   1492   4 4    
60 84   Solovic Ivan   1000 S60 4 4    
61 79   Hablak Jan   1000 U18 4 4    
66 78   Geze Daniel   1000      
69 71   Dubnicka Ferdinand   1487 S60    
                     
rating od 1501 do 1800              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
32 47   Gajarsky Roman   1797   5 5    
35 53   Sarkozi Szabolcs   1744 U18 5 5    
36 55   Slaby Jozef   1734   5 5    
39 51   Barca Michal   1760   5 5    
42 63   Jancicka Viliam   1630 S60    
43 52   Janas Peter   1751      
47 48   Sajtlava Igor   1772 S60    
48 64   Ostradicky Dusan   1611   4 4    
                     
rating od 1801 do 2000              
                     
por. št.č.   Meno   Rtg kat. body body    
10 22   Blazek Milos   1989   6 6    
19 34   Mikudik Ivan   1883      
22 39   Brunovsky Peter   1847      
23 37   Curidlo Jan   1865 S60    
24 43   Szaraz Vojtech   1814 S60    
25 32   Matis Tibor ml.   1889 U18    
26 31   Lukacovic Miroslav   1897   5 5    
27 27   Slaba Andrea F 1948 U18 5 5    
                     
Program Swiss-Manager vyvinutý a copyright © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,  
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka https://swiss-manager.at, Užívateľ:Slovak Chess Federation, 12.11.2017
Môžeš nájsť všetky podrobnosti o turnaji na https://chess-results.com        

 

Vianočný turnaj Karola Slováka 2017

Vianočný turnaj Karola Slováka 2016 fotky nájdete TU

Vianočný turnaj Karola Slováka 2015

Vianočný turnaj Karola Slováka 2014

Záznamy: 1 - 4 zo 30
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vianočný turnaj Karola Slováka 2013

Záznamy: 1 - 4 zo 61
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>